Kategóriák
  • Konica Minolta – nyomtató kellékek, alkatrészek
    •  
  • Develop - nyomtató kellékek, alkatrészek
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
  • IT és mobileszközök
    •  
  • Hálózat, szerver, storage, UPS
    • Szünetmentes táp és kiegészítői
      •  
    • Hálózati eszköz és kiegészítői
      • Networking kiegészítő
      • Switch
        •  
      • Hálózati adapter
        •  
      • Router
        •  
      • Rack szekrény
        •  
      • Powerline
        •  
      • Access Point, Bridge
        •  
      • Hálózati adattároló
        •  
      • Tűzfal
        •  
  • Fotó, videó, optika, drón
    •  
  • Otthon, háztartás
    •  
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Házhozszállítás

Kiegészítő


Sorrend:

19" elosztópanel 8x230V,1U, 2,5m C14 dugóval
Nettó: 12 189 Ft Bruttó: 15 480 Ft
  db    Kosárba
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Nettó: 189 985 Ft Bruttó: 241 280 Ft
  db    Kosárba
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
Nettó: 45 445 Ft Bruttó: 57 715 Ft
  db    Kosárba
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Nettó: 79 996 Ft Bruttó: 101 595 Ft
  db    Kosárba
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Nettó: 100 627 Ft Bruttó: 127 797 Ft
  db    Kosárba
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Nettó: 58 004 Ft Bruttó: 73 665 Ft
  db    Kosárba
Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Nettó: 36 445 Ft Bruttó: 46 285 Ft
  db    Kosárba
Aruba Instant On 15.4W 802.3af PoE Midspan Injector
Nettó: 16 026 Ft Bruttó: 20 354 Ft
  db    Kosárba
Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Nettó: 18 060 Ft Bruttó: 22 936 Ft
  db    Kosárba
Baseus Kaka Fixer kábel rendező készlet
Nettó: 1 668 Ft Bruttó: 2 118 Ft
  db    Kosárba
Cat.5E UTP 8P8C dugó patch kábelhez 100/csomag
Nettó: 2 542 Ft Bruttó: 3 228 Ft
  db    Kosárba
Cat.5E UTP lengő Y elosztó
Nettó: 1 208 Ft Bruttó: 1 534 Ft
  db    Kosárba