Kategóriák
  • Konica Minolta – nyomtató kellékek, alkatrészek
    •  
  • Develop - nyomtató kellékek, alkatrészek
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
  • IT és mobileszközök
    •  
  • Hálózat, szerver, storage, UPS
    • Szünetmentes táp és kiegészítői
      •  
    • Hálózati eszköz és kiegészítői
      • Networking kiegészítő
      • Switch
        •  
      • Hálózati adapter
        •  
      • Router
        •  
      • Rack szekrény
        •  
      • Powerline
        •  
      • Access Point, Bridge
        •  
      • Hálózati adattároló
        •  
      • Modem
        •  
      • Tűzfal
        •  
  • Fotó, videó, optika, drón
    •  
  • Otthon, háztartás
    •  
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Házhozszállítás

Kiegészítő


Sorrend:

Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Nettó: 55 154 Ft Bruttó: 70 046 Ft
  db    Kosárba
Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Nettó: 97 057 Ft Bruttó: 123 262 Ft
  db    Kosárba
Aruba J9281D 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable
Nettó: 42 143 Ft Bruttó: 53 521 Ft
  db    Kosárba
Aruba J9283D 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
Nettó: 68 281 Ft Bruttó: 86 717 Ft
  db    Kosárba
Cat.5E UTP 8P8C dugó patch kábelhez 100db/csomag
Nettó: 2 542 Ft Bruttó: 3 228 Ft
  db    Kosárba
Cat.5E UTP lengő Y elosztó
Nettó: 1 242 Ft Bruttó: 1 577 Ft
  db    Kosárba
Cat.6 UTP 8P8C dugó fali kábelhez 100db/csomag
Nettó: 10 960 Ft Bruttó: 13 919 Ft
  db    Kosárba
Cat.6 UTP fali aljzat, 1 portos, öntapadós
Nettó: 805 Ft Bruttó: 1 022 Ft
  db    Kosárba
Cat.6 UTP fali aljzat, 2 portos, öntapadós
Nettó: 1 288 Ft Bruttó: 1 636 Ft
  db    Kosárba
Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul
Nettó: 44 896 Ft Bruttó: 57 018 Ft
  db    Kosárba