Kategóriák
  • Konica Minolta – nyomtató kellékek, alkatrészek
    •  
  • Develop - nyomtató kellékek, alkatrészek
    •  
  • Nyomtató Papír
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
  • IT és mobileszközök
    • Számítógép alkatrész és kiegészítői
      • Kábel
        • Tápkábel
          •  
        • Hálózat
        • Video
          •  
        • USB
          •  
        • Audio
          •  
        • Átalakítók
          •  
        • Telefon
          •  
        • Kiegészítő
          •  
        • Elosztó
          •  
        • Hosszabbító
          •  
        • TV kábelezés
          •  
        • Serial ATA 2
          •  
        • SCSI
          •  
        • Fiber Channel
          •  
        • Soros
          •  
      • Hűtőrendszer
        •  
      • Port bővítő
        •  
      • Tápegység
        •  
      • Kártyaolvasó
        •  
      • Ház
        •  
      • Memória
        •  
      • Optikai meghajtók (CD/DVD/BluRay)
        •  
      • Mikrofon
        •  
      • Hangkártya
        •  
      • Videokártya
        •  
      • Processzor
        •  
      • Alaplap
        •  
    • Adattároló
      •  
    • Beviteli eszköz
      •  
    • Monitor, Projektor, LFD
      •  
    • Notebook és kiegészítői
      •  
    • Komplett számítógép
      •  
    • Asztali számítógép
      •  
    • Notebook
      •  
  • Hálózat, szerver, storage, UPS
    •  
Fizetési megoldás
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Házhozszállítás

Optikai


Sorrend:

DIGITUS DN-96007-1 LC-LC duplex OS2 monomódusú toldó
Nettó: 403 Ft Bruttó: 511 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM3 50/125µ 1m optikai patch kábel
Nettó: 1 541 Ft Bruttó: 1 957 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM3 50/125µ 3m optikai patch kábel
Nettó: 1 806 Ft Bruttó: 2 293 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM4 50/125µ 1m optikai patch kábel
Nettó: 1 645 Ft Bruttó: 2 089 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM4 50/125µ 5m optikai patch kábel
Nettó: 2 565 Ft Bruttó: 3 257 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC SM OS2 9/125µ 3m optikai patch kábel
Nettó: 1 610 Ft Bruttó: 2 045 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM3 50/125µ 3m optikai patch kábel
Nettó: 1 806 Ft Bruttó: 2 293 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC SM OS2 9/125µ 1m optikai patch kábel
Nettó: 1 449 Ft Bruttó: 1 840 Ft
  db    Kosárba
  DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC SM OS2 9/125µ 2m optikai patch kábel
Nettó: 1 599 Ft Bruttó: 2 030 Ft
  db    Kosárba
DIGITUS duplex SC-SC SM OS2 toldó
Nettó: 334 Ft Bruttó: 424 Ft
  db    Kosárba