TOO OFR-9-2400-130 2400W olajradiátor
Termékleírás
Jellemzők
  • Teljesítmény: 2400W
  • 9 tagú
  • 3 fűtési fokozat
  • 24 órás időzítő
  • Termosztát
  • Túlmelegedés elleni védelem
  • Felbillenés esetén kikapcsol
  • Ventillátor
  • Működésjelző fény
  • Szín: fehér
  • 220V / 50Hz
Doboz tartalma
  • OFR-9-2400-130 2400 W Olajradiátor
  • Használati útmutató
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor
köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk
a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
Jótállási idő:
Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei:
Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:
  • A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.
(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)
    • Típus:   Olajradiátor
    • Termosztát:   Van
    • Időzítő:   Van
    • Teljesítmény:   2400
    TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
    További információk
    https://nmhh.hu/veglegestorles
    Jótállási idő:
  • Garancia
    24 hónap
    Gyártói Cikkszám
    OFR-9-2400-130 2400W